luhmann.com.tr
luhmann.com.tr
Kiosk & Self Servis Çözümlerde Yenilikçi Ürünler

Luhmann ürünleri güçlü, modüler ve fonksiyonel yapılarıyla etkin projeler geliştirebilmenizin önünü açar. İlk 2005 yılında piyasaya sunulmaya başlayan Luhmann markalı dijital ürün ve çözümler, günümüzde self servis çözümler alanında sektöre yön veren Türkiye'nin en yenilikçi ve inovativ markası olarak bilinmektedir. SmartKiosk Türkiye’de sadece kiosk markası olarak pazarda yer alan tek ve ilk markadır. Smart Kisok sahadaki kiosk sayısı 6.000 adeti geçmiş, ürün ve çözüm yelpazesi açısından lider konumdadır.

Sektördeki birçok yeniliğin öncüsü olan Luhmann'un müşteri portföyü Türkeye'nin önde gelen firma ve kurumlarından oluşmaktadır. Hemen hemen tüm sektörlerden müşteri portföyü olan Luhmann, farklı sektörlerdeki tecrübesini yeni projelerde inovasyona dönüştürecek şekilde yansıtmaktadır.

Entegre Servislerle Uzmanlığın Birleşimi

Luhmann müşterilerinin projelerinde gerek duyulan çözümleri, entegre servisleriyle uzmanlığını birleştirerek sağlamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz entegre servislerimiz:

  • - Donanım tasarımı ve imalatı
  • - Yazılım geliştirme
  • - Uzman danışmanlık
  • - Proje yönetimi
  • - Kurulum
  • - Bakım destek

İhtiyaç duyulan hizmetlerin ve çözümlerin entegre biçimde sağlanması, müşterilerimizin projelerinde başarılı ve etkin sonuçlara ulaşılmasını garantiler. Pazar konusundaki uzamnalığımıza dayalı olarak, 20 yıllık yazılım, 10 senelik donanım üretimi tecrübesiyle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en etkin biçimde çözüm sağlanması mümkün olmaktadır.

Zengin Ürün Portföyünün Avantajları

Luhmann markalı kiosk ve self servis terminaller, yepyeni bir ürün geliştirme ve tasarım konseptiyle, ilerici bir yaklaşım sergiler, size üstün özellikler sunar.
SmartKiosk ürünleri tüm sektörlerdeki self servis uygulamalar için gelişmiş çözümler barındırır. Luhmann ürün ve çözümleri pazarlama, perakendecilik, sağlık, konaklama, eğitim, ulaşım, bankacılık, belediyecilik gibi birçok alana yönelik uzamanlık düzeyinde arge çalışmaları yapılarak geliştirilmiş zengin ürün portföyünden oluşur. Ürünlerimiz ve çözümlerimiz denemiş, müşterilerimiz tarafından birçok uygulamada kullanılarak kendini kanıtlamış özelliklere sahiptir.
Luhmann ürün portföyü güçlü, modüler ve fonksiyonel yapılarıyla, kiosk, ödeme terminalleri, digital signage, dokunmatik pc, interaktif display çözümlerine ihtiyacı olan şirketlerin sadece donanım ihtiyacını karşılamakla kalmıyor, içlerinde barındırdıkları hazır çözümlerle de, firmaların etkin projeler geliştirebilmesinin önünü açıyor. Günümüzde iş dünyasında inovasyon'un öneminin farkında olan şirketimiz bu yöndeki yatırımlarına ve ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

Projelerinize ve İhtiyaçlarınıza Çok Yönlü Yaklaşım

Luhmann ürünlerindeki estetik ve fonksiyonellik, uzamanlık gerektiren bir ürün geliştirme ve tasarım sürecinden sonra üst düzey kaliteyle birleştirilmiştir. İster standart modellerimizden seçtiğiniz bir ürün olsun, veya isterse firmanıza özel tasarlanıp, üretilecek bir ürün; temel prensibimiz olan güçlü, modüler ve fonksiyonel olma özelliklerini taşıyacaktır. Mutlaka ihtiyaçlarınıza ve projelerinize çok yönlü bir yaklaşımla tasarlanmış ürünlerle karşılaşırsınız. Sizin farkında olmadığınız olası ihtiyaçlarınızı bile biz önceden düşünüp, çözümlerini önceden tasarlamış olacağımızdan emin olabilirisniz. Çok yönlü yaklaşım modelimiz ve proseslerimizin amacı sizin gerçeketen verimli çalışan ve işinize değer katacak ürünlere ve çözümlere sahip olmanız içindir.

LUHMANN

Luhmann müşterilerinin projelerinde gerek duyulan çözümleri, entegre servisleriyle uzmanlığını birleştirerek sağlamaktadır.İhtiyaç duyulan hizmetlerin ve çözümlerin entegre biçimde sağlanması, müşterilerimizin projelerinde başarılı ve etkin sonuçlara ulaşılmasını garantiler.

KATEGORİLER
Tüm Hakları Saklıdır 2017 © luhmann.com.tr
BİZE ULAŞIN