luhmann.com.tr
luhmann.com.tr
Masaüstü Uygulama - Luhmann
Masaüstü yazılımlar, son kullanıcının makinesi veya sunucu tabanlı makinalar üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını bu makinelerdeki işletim sisteminden alan yazılımlardır. Masaüstü yazılımlara, tüm işletmeler ihtiyaç duyabilir. Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel muhasebesel uygulamalar için yazılabildikleri gibi büyük çaplı firmalar da aynı zaman diliminde milyonlarca kullanıcının bağlı olduğu sistemler için de yazılabilirler.

Masaüstü yazılımlar milyonlarca veriyi yönetir. Kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hakimiyet sağlayan uygulamalardır. İş gücünü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolarlar. Analiz ve raporlama kolaylığı sağlarlar. Kapalı devre olarak çalışırlar. Verilerinizi kendi bilgisayarınızda saklamanızı sağladıkları gibi dilediğinizde bu bilgileri diğer personellerle de paylaşmanızı sağlarlar. Masaüstü yazılımlar, iş akışını daha iyi yönetir, zamanı daha iyi kullandırır ve hataları en az seviyeye indirirler.

Hazır paket yazılımlar çoğu zaman iş görmeyebilir. Tam anlamıyla ihtiyaç duyulan çözümleri sağlayamayabilirler. Size özel kurumsal işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü ve buna benzer çözümleri ancak masaüstü yazılımlar yardımıyla elde edebilirsiniz.

Luhmann, ihtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımları sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştirir ve en uygun yöntem ve araçları belirleyip, tecrübemizle birleştirerek, beklentilerinize en üst düzeyde cevap veren çözümler üretiriz.
LUHMANN

Luhmann müşterilerinin projelerinde gerek duyulan çözümleri, entegre servisleriyle uzmanlığını birleştirerek sağlamaktadır.İhtiyaç duyulan hizmetlerin ve çözümlerin entegre biçimde sağlanması, müşterilerimizin projelerinde başarılı ve etkin sonuçlara ulaşılmasını garantiler.

KATEGORİLER
Tüm Hakları Saklıdır 2017 © luhmann.com.tr
BİZE ULAŞIN