luhmann.com.tr
luhmann.com.tr
Mobil Uygulama - Luhmann
Günümüzde hemen hemen herkesin kullandığı akıllı mobil cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir. Mobil uygulamalar genellikle dünya üzerindeki en yaygın kullanıma sahip işletim sistemleri olan IOS ve Android tabanlı olarak yapılırlar.Aklınıza gelebilecek hemen her türlü yazılımı mobile uyarlayabilmek mümkündür. Böylelikle dizüstü bilgisayarınız yerine cebinize sığan bir akılllı telefon ya da el çantanıza sığan bir tablet ile işlerinizi yürütebilirsiniz. Özellikle e-ticaret siteleri için mobil uygulamalar, artık işlevselliğinin yanı sıra bir prestij unsurudur. Kullanıcı mobil uygulama sayesinde web sitenizin uzantısını tarayıcıya yazmadan, telefonundaki bir ikona tıklayarak sitenize ulaşır. Ayrıca tarayıcıda açtığı bir web siteden daha hızlı işlem yapma ayrıcalığına erişmekten memnuniyet duyar.

Hayatınızı her alanda kolaylaştıracak, para ve zaman tasarrufu yapmanızı, sosyal ağlarda aktif olmanızı sağlayacak ve belki de bazı durumlarda hayat kurtaracaktır. Akıllı cihazınıza tanımlanan uygulamaları sürekli yanınızda taşıdığınız için, hayatımızın büyük bir kısmının mobil olduğu bu dönemde çeşitli pek çok uygulama geliştirilmeye devam etmektedir.
LUHMANN

Luhmann müşterilerinin projelerinde gerek duyulan çözümleri, entegre servisleriyle uzmanlığını birleştirerek sağlamaktadır.İhtiyaç duyulan hizmetlerin ve çözümlerin entegre biçimde sağlanması, müşterilerimizin projelerinde başarılı ve etkin sonuçlara ulaşılmasını garantiler.

KATEGORİLER
Tüm Hakları Saklıdır 2017 © luhmann.com.tr
BİZE ULAŞIN